GeriausiaKlinika.com informuoja apie apvaisinimą in vitro Turkijoje ir padeda užsisakyti operaciją su kvalifikuoti chirurgai . Šis turinys pateikiamas tik informaciniais tikslais ir nėra skirtas pakeisti sveikatos specialisto patarimų.
Kokia yra in vitro apvaisinimo kaina Turkijoje?
Vidutinė in vitro apvaisinimo kaina Turkijoje Stambule yra 2200 eurų. Priklausomai nuo poreikių, kaina gali svyruoti nuo 2000 eurų iki 2700 eurų.
Intervencija | Kaina Turkijoje |
---|---|
In vitro apvaisinimo | 2200 € |
Dėl sunkumų gimdyti daug porų kreipiasi į PMA (mediciniškai pagalbinį apvaisinimą) , kad įgyvendintų savo norą susilaukti vaiko. Pernelyg didelės kainos Europoje ir vis ilgėjantys vėlavimai verčia būsimus tėvus ieškoti greitesnių ir prieinamesnių sprendimų .
Šiandien jų prioritetas yra IVF Turkijoje (apvaisinimas in vitro) dėl neabejotinų pranašumų.
Kas yra apvaisinimas in vitro?
In vitro apvaisinimas Turkijoje (IVF) naudojamas nevaisingumo gydymui Turkijoje. Tai pagalbinė technologija, leidžianti nevaisingoms poroms tapti sveiko vaiko tėvais. Turkijos IVF klinikos visame pasaulyje žinomos dėl nepriekaištingų paslaugų ir aukštų nevaisingumo gydymo standartų.
Kodėl verta rinktis IVF Turkijoje?
Priežastys yra kelios:
- Turkijos gydytojai dirba modernioje infrastruktūroje, o sėkmės rodikliai siekia 75 %;
- Turkijoje, ypač Stambule, Ankaroje, Izmire ir Antalijoje, yra įsteigta daugiau nei 140 IVF klinikų;
- Naujausios kartos įranga, atitinkanti sveikatos ir saugos standartus, yra sertifikuota pagal ISO 9001 ir JCI (Joint Commission International) akredituota;
- Labai greitas atsiskaitymo laikas. Kelios savaitės, palyginti su pusantrų metų vidurkiu Europoje;
- Administraciniai formalumai nėra labai varžantys, nes išlieka tokie patys kaip ir turistams;
- IVF kaina Turkijoje 60% pigesnė nei Europoje.
IVF sėkmės rodiklis Turkijoje
Jaunos 20–30 metų poros natūralaus gimdymo sėkmės rodiklis yra 25%. Vidutinis IVF sėkmės rodiklis Europoje atrodo mažesnis – 20,3 % vienam bandymui.
Turkijoje rodomas sėkmės rodiklis:
- nuo 40 iki 50% jaunesnėms nei 40 metų poroms, iki 65% ir net 71% moterims iki 35 metų;
- 25–30 % poroms virš 40 metų, iki 54 % moterims nuo 40 iki 45 metų.
Kurį IVF Turkijoje pasirinkti?
Yra įvairių PMA procedūrų. Jums tinkantį metodą turi pasirinkti gydytojas pagal amžiaus kriterijus, taip pat tyrimų, įvertinančių poros nevaisingumo priežastis, rezultatus.
Kam skirtas IVF?
IVF Turkijoje yra labai efektyvus medicininis atsakas į nevaisingumo problemas moterims, vyresnėms nei 40 metų ir (arba) turinčioms tam tikrų savybių: susilpnėjusios kiaušidės funkcijos, pažeisti ar užsikimšę kiaušintakiai, gimdos mioma, gimdos polipai ir kt. IVF taip pat leidžia kompensuoti tėvo spermatozoidų skaičiaus silpnumą ar nepakankamumą.
Kaip ir visur kitur, IVF Turkijoje – taip pat ir visus kitus pagalbinio apvaisinimo procesus – organizuoja daugiadalykė gydytojų komanda, kurią sudaro ginekologas, taip pat psichologas, embriologas, biomedicinoje besispecializuojantys darbuotojai ir, žinoma, slaugytojų ir slaugytojų komanda. globėjai.
IVF koncepcija
„In vitro“ lotyniškai reiškia „stiklinėje“, ty „mėgintuvėlyje“ tręšimui. Štai kodėl pirmieji gimdymai po IVF buvo laikomi „mėgintuvėlio kūdikiais“. Koncepcija susideda iš apvaisinimo proceso atkartojimo laboratorijoje „in vivo“, taigi „gyvuose daiktuose“.
Siekdamas padidinti sėkmės tikimybę, gydytojas po hormoninio gydymo surenka keletą moteriškų lytinių ląstelių – oocitų. Skirta stimuliuoti kiaušides, tai padeda padidinti oocitų gamybą. Tuo pačiu metu, atėjus laikui, būsimas tėtis klinikos patalpose masturbacijos būdu surenka spermą (vyriškas lytines ląsteles).
Ocitai dedami į inkubatorių, vadinamą Petri lėkštele, apsuptą maždaug 100 000 spermatozoidų. Ši aplinka atkuria natūralias temperatūros sąlygas, taip pat deguonies ir anglies dioksido buvimą ir slėgį. Kamera leidžia stebėti lytinių ląstelių sąveiką, taigi ir jų evoliuciją.
Po paros gydytojai nustato, kurie kiaušinėliai yra apvaisinti. Prieš implantuojant į gimdą, embriologui nusprendus optimalų momentą, jie turi būti inkubatoriuje 2–5 dienas.
Skaitykite mūsų failą: IVF PGD su kūdikio lyties parinkimu Turkijoje
Kiti medicininio apvaisinimo būdai
Turkijos medicinai tobulėjant mokslinių tyrimų pažangoje, visi PMA procesai galimi Turkijoje.
Intracitoplazminė spermos injekcija – ICSI
Intracitoplazminė spermos injekcija ypač skirta tėčiams, kenčiantiems nuo nepakankamos spermos gamybos ir (arba) riboto judrumo.
Injekcija atliekama po galingu mikroskopu. Embriologas atkuria natūralų spermos įsiskverbimą į citoplazmą, supančią oocito chromosomas. Norėdami tai padaryti, jis turi praeiti pro folikulines ląsteles, zona pellucida, tada plazminę membraną, saugančią kiaušinėlį. Vyriška gameta parenkama iš geriausių elementų, kad padidėtų sėkmės tikimybė.
Padidinta spermos injekcija – IMSI
Patobulinta spermos injekcija taip pat vadinama Scored Intra Citoplasmic Spermos injekcija (SICSI). Naujausias PMA metodas yra net veiksmingesnis už ICSI tėčiams, kenčiantiems nuo didelių spermos pažeidimų. Jis naudoja tą patį principą, su dar galingesniu mikroskopu, kurio dėka sperma gali būti atrenkama dar griežčiau.
IMSI leidžia neįtraukti spermatozoidų, kurių galvose yra vakuolių. Tiesą sakant, šie maži krateriai yra per daug suskaidytos DNR ženklas, trukdantis embriono gyvybingumui.
Intrauterinis apvaisinimas – IUI
Intrauterinis apvaisinimas nevyksta apvaisinimo in vitro stadijoje, tačiau injekcija atliekama tiesiai į gimdą. Spermatozoidai parenkami, tada suleidžiami idealiu metu, kad apvaisinimas būtų sėkmingas.
Ši technika daugiausia skirta jaunesnėms nei 35 metų moterims, nes po šio amžiaus jos sėkmės procentas sumažėja iki mažiau nei 12%.
Kaip Turkijoje atliekamas IVF?
IVF Turkijoje vyksta keliais etapais.
1 – Testai prieš IVF Turkijoje
Pirmoji gydytojų užduotis – nustatyti nevaisingumo priežastis, ypač nustatyti tinkamiausią pagalbinio apvaisinimo būdą. Atsižvelgdamas į įvairių tyrimų rezultatus, gydytojas gali skirti gydymą vaistais kartu su specialia dieta.
Spermos vertinimo testas
Spermos vertinimo testas leidžia nustatyti galimą tėvo spermos atsakomybę užkertančią kelią moteriai pastoti. Analizės tikslas – įvertinti spermatozoidų tankį bei judrumą.
Progesterono tyrimas
Progesteronas yra būtinas hormonas sveikai nėštumo eigai. Testas užtikrina, kad jis gaminamas antroje menstruacinio ciklo pusėje po ovuliacijos.
Prolaktino testas
Prolaktinas yra būtinas pieno gamybos hormonas. Kita vertus, jei jo yra per didelis kiekis, tai trukdo vaisiaus formavimuisi.
Kiaušidžių rezervo tyrimas
Kiaušidžių rezervo tyrimas susideda iš kraujo tyrimo, skirto hormonų analizei, siekiant įvertinti kiaušidžių gaminamų kiaušinėlių skaičių.
Kiaušintakių nepraeinamumo testas
Atliekant kiaušintakių praeinamumo testą, pagrindinis dėmesys skiriamas ultragarso metu ištirtų kiaušintakių praeinamumui.
Infekcinių ligų patikros testai
Galiausiai, norint išvengti visų komplikacijų motinai ir vaikui, būtina pasitikrinti dėl įvairių infekcinių ligų. Tai apima hepatito B, raudonukės, chlamidijos, vėjaraupių ar ŽIV aptikimą.
2 – Kiaušidžių stimuliavimas
Kiaušidžių stimuliacija padeda organams gaminti kelis kiaušinėlius, o ne tik vieną. Gydymas turi būti tęsiamas nuo menstruacinio ciklo pradžios iki kiaušinėlio paėmimo datos.
3 – Kiaušinių paėmimas
Kiaušialąstės paimamos praėjus 36 valandoms po GnRH arba hCG hormonų injekcijos, ovuliacijos metu. Jis atliekamas per makštį, kontroliuojant ultragarsu, kuris vadovauja gydytojui, ir trunka vidutiniškai ketvirtį valandos.
Ginekologas paima folikulų skysčius, kuriuos patiki biologui, kuris išskiria oocitus, prieš padėdamas jas į inkubatorių.
4 — Apvaisinimas
Spermatozoidai dedami į inkubatorių. ICSI arba IMSI atveju naudojama tik vyriškoji lytinė ląstelė, kuri tiesiogiai patenka į oocitą.
5 – Embriono perkėlimas
Po 2–5 dienų embriologas išskiria embrionus, gautus apvaisinimo mėgintuvėlyje būdu. Perduotas skaičius priklauso nuo tėvų pasirinkimo, neviršijant trijų embrionų. Neimplantuoti embrionai gali būti užšaldomi arba stiklinami ir laikomi skystame azote –196°C temperatūroje. Tėvai iš tiesų gali svarstyti apie naują perkėlimą nesėkmės atveju arba dėl naujo nėštumo.
6 — Nėštumas
Nėštumas grįžta į normalią būseną. Per dvi savaites po embrionų perkėlimo vienas ar keli iš jų išsiris ir atsidurs gimdos gleivinėje. Tada kraujo tyrimas patvirtina proceso sėkmę.
Tada nėščiajai skiriamas gydymas, trunkantis iki aštuntos nėštumo savaitės. Viso nėštumo metu būsimai mamai bus atliekami kraujo tyrimai ir ultragarsas, kurie liudija apie gerą vaisiaus vystymąsi.
Jei nėštumas nepavyksta, hormoninis gydymas nutraukiamas. Ginekologas turi nustatyti naujos implantacijos datą naudojant užšaldytus arba sustiklėjusius embrionus.
Jei jums sunku pasirinkti, mes galime padėti jums, kad jūsų intervencija būtų sėkminga ir sumažinta.
Pasinaudokite NEMOKAMU įvertinimu!
Pagal pageidavimą ir
be jokių įsipareigojimų.
Konsultacijos 100 % nemokamai. Analizuojame jūsų situaciją, poreikius ir lūkesčius. Apskaičiuojame biudžetą, reikalingą : Skrydis + viešbutis + taksi + gydymas.
Visą laiką visiškai kontroliuojate procesą. Visiška ramybė.
DUK Klausimai, susiję su IVF Turkijoje
Kiek laiko turėčiau likti Turkijoje IVF?
Visas gydymas trunka nuo 13 iki 17 dienų. Ocitams subręsti ir paimti reikėtų 2–4 dienas; 3–5 dienos apvaisinimui laboratorijoje, po to embriono atranka, prieš implantaciją.
Ar galėčiau pasirinkti kūdikio lytį IVF metu Turkijoje?
Turkijoje IVF metu negalima pasirinkti kūdikio lyties.
Kiek IVF bandymų galima atlikti Turkijoje?
Jei IVF Turkijoje nepavyksta, procedūrą galite pakartoti iki keturių embriono implantacijų.
Kokiomis sąlygomis galima pasinaudoti IVF Turkijoje?
Turkijos įstatymai reikalauja, kad pora, prašanti IVF, būtų susituokusi ir būtų diagnozuota nevaisinga. IVF Turkijoje neleidžiamas vienišoms moterims ar lesbiečių poroms. Be to, draudžiama dovanoti spermą, oocitus ir embrionus, kaip ir GPA.
Koks yra IVF amžiaus apribojimas Turkijoje?
IVF Turkijoje galimas moterims iki 46 metų amžiaus. Be to, sėkmės tikimybė tampa per maža.